Jeugdconsulent

De Bevelanden · De Transparante Broker

Tarief
max. €85 /uur
Inzet
24 uur per week
Looptijd
2026-06-29T07:00:00Z - 2027-03-31T15:00:00Z
Opdrachtgever
De Bevelanden
Via
De Transparante Broker

Omschrijving

Opdracht: Ervaren Jeugdconsulent (24 uur) – Gemeente Goes

Als jeugdconsulent ondersteun je gezinnen en jongeren bij opvoed- en opgroeivraagstukken en gedragsproblemen binnen de kaders van de Jeugdwet.

Je voert intakegesprekken, stelt ondersteuningsplannen op en beoordeelt welke (informele of formele) hulp nodig is om kinderen een veilige en stabiele omgeving te bieden.

Je werkt nauw samen met scholen, hulpverleners en andere instanties, neemt deel aan multidisciplinaire overleggen en coördineert passende ondersteuning in het netwerk.

Je rapporteert zorgvuldig in dossiers, signaleert risico’s (zoals verwaarlozing of mishandeling) en onderneemt bij behoefte passende beschermende maatregelen.

Je werkt zelfstandig, beheert deels je eigen agenda en draagt bij aan kwaliteitsbewaking en gezamenlijke besluitvorming binnen het team.

De opdracht vraagt flexibiliteit: intern verandert de werkwijze en taakverdeling, waardoor de focus op bepaalde werkzaamheden in de loop van de opdracht kan verschuiven.

Vereist profiel

  • Relevante hbo-opleiding en actuele registratie in het Stichting Kwaliteitsregister Jeugd (SKJ).
  • Aantoonbare kennis en ervaring met diverse problematiek binnen de jeugdhulp.
  • Empathische inslag, sterk analytisch vermogen en probleemoplossend denken.
  • Goede netwerkvaardigheden en het vermogen om samen te werken met scholen, collega’s en ketenpartners.
  • Overzicht kunnen houden in complexe dossiers en bereidheid om op de hoogte te blijven van wet- en regelgeving.
  • Aanpakkersmentaliteit, professionaliteit en een echte teamspeler; bij voorkeur een frisse (Zeeuwse) wind die onze ambities ondersteunt.
  • Beschikbaarheid voor circa 24 uur per week, inzetbaarheid binnen Gemeente Goes en De Bevelanden.

Eisen

  • Een relevante HBO diploma én registratie Stichting Kwaliteitsregister Jeugd;

Wensen

  • Het is een pre als je een relevante HBO diploma hebt én registratie Stichting Kwaliteitsregister Jeugd.
  • Het is een wens dat je kennis van en ervaring met diverse problematiek binnen de jeugdhulp hebt.
  • Het is een wens dat je de bereidheid hebt om op de hoogte te blijven van nieuwe ontwikkelingen in regelgeving en het werkveld.
Reageer op deze opdracht via De Transparante Broker

Je wordt doorgestuurd naar de website van De Transparante Broker. ZZPdock is geen tussenpartij.

Eerder via De Transparante Broker gewerkt?

Nog geen reviews. Wees de eerste die De Transparante Broker beoordeelt →

Bekijk meer opdrachten