Senior Projectarchitect

Den Haag, Zuid-Holland · Ministerie van Justitie en Veiligheid · ZZP-Opdrachten.nl

Tarief
max. €97.75 /uur
Inzet
36 uur per week
Looptijd
12 maanden
Locatie
Den Haag, Zuid-Holland
Opdrachtgever
Ministerie van Justitie en Veiligheid
Via
ZZP-Opdrachten.nl
Sluitingsdatum
5 juli 2026
Geplaatst
2 juli 2026

Omschrijving

Senior Projectarchitect

Reageer op deze opdracht via ZZP-Opdrachten.nl

Je wordt doorgestuurd naar de website van ZZP-Opdrachten.nl. ZZPdock is geen tussenpartij.

Eerder via ZZP-Opdrachten.nl gewerkt?

Nog geen reviews. Wees de eerste die ZZP-Opdrachten.nl beoordeelt →

Bekijk meer opdrachten

Vergelijkbare opdrachten