Ervaren verkeerskundig ontwerper - cluster SO

Gemeente Rotterdam · De Transparante Broker

Tarief
€96-€106 /uur
Inzet
28-36 uur per week
Opdrachtgever
Gemeente Rotterdam
Via
De Transparante Broker

Omschrijving

Functieomschrijving

Als adviseur verkeersontwerp zorg jij dat verkeer en vervoer optimaal worden ingepast in de dynamiek van Rotterdam.
Je combineert gedegen gebiedskennis met vakinhoudelijke ontwerpvaardigheden en werkt aan uiteenlopende verkeerskundige vraagstukken.
Je brengt ideeën helder en overtuigend over, zowel mondeling als visueel, en schakelt met collega’s uit diverse disciplines.
Je neemt deel aan interne en externe overleggen, werkt samen met belangenorganisaties en betrekt de Rotterdammers in het ontwerpproces.
Je werkt binnen het cluster Stadsontwikkeling aan projecten van woonwijken tot haven en draagt bij aan een duurzaam, toekomstbestendig mobiliteitssysteem.
Je begeleidt en coacht medior ontwerpers, draagt actief bij aan hun professionele groei en levert zichtbaar resultaat in een uitdagende stedelijke context.
Locatie: Wilhelminakade 179, De Rotterdam — Gemeente Rotterdam (Ervaren verkeerskundig ontwerper - cluster SO SPATIAL).

Vereist profiel

Je werkt proactief, ondernemend en zelfstandig aan grote projecten en denkt in oplossingen.
Je hebt oog voor bestuurlijke en politieke verhoudingen en weet verschillende belangen zorgvuldig af te wegen.
Je bent een echte teamspeler met ervaring in het coachen van collega’s en gaat effectief samenwerkingsrelaties aan; onderhandelen is een van je sterke kanten.
Je bent flexibel en dynamisch, schakelt moeiteloos tussen taken en niveaus, en benut efficiënt verschillende informatiebronnen.
Je floreert in omgevingen met veel interactie en variatie, bent adviesvaardig en een stevige gesprekspartner met overtuigende communicatieve vaardigheden.

Eisen

  • Je hebt minimaal een afgeronde hbo-opleiding in de richting van verkeerskunde of vergelijkbaar.
  • Je hebt minimaal 5 jaar werkervaring als verkeerskundig ontwerper, opgedaan in de afgelopen 8 jaar.
  • Je hebt 5 jaar werkervaring met mobiliteit in gebiedsontwikkeling en binnenstedelijke omgevingen in transitie.

Wensen

  • Je hebt minimaal 2 jaar werkervaring in het ruimtelijk domein bij een gemeente met minimaal 200.000 inwoners.
  • Je hebt werkervaring met technisch tekenen en bent opgeleid in het gebruik van AutoCAD.
  • Je hebt werkervaring in het coachen junior verkeerskundig ontwerpers.
  • Je hebt minimaal 7 jaar werkervaring als verkeerskundig ontwerper, opgedaan in de afgelopen 10 jaar.
Reageer op deze opdracht via De Transparante Broker

Je wordt doorgestuurd naar de website van De Transparante Broker. ZZPdock is geen tussenpartij.

Eerder via De Transparante Broker gewerkt?

Nog geen reviews. Wees de eerste die De Transparante Broker beoordeelt →

Bekijk meer opdrachten

Vergelijkbare opdrachten